The American Academy®

American Language School

FOLLOW US

Fields marked with * are required

Klauzula informacyjna:

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Danuta Guest prowadząca działalność gospodarczą The American Academy of Business Danuta Guest z siedzibą w Gdańsku 80-280, ul. Karola Szymanowskiego 20 lok U6, o nr NIP 584-278-52-11.

2. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym dostępnym na naszej stronie internetowej, będą przez nas wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów marketingowych oraz w celu odpowiedzi na złożone zapytanie. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie albo poprzez adres e-mail w celu przedstawienia naszej oferty.

3. Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest Twoja zgoda wyrażona w sposób elektroniczny. Zgoda może być w każdym momencie odwołana – w tym celu napisz do nas wiadomość na adres: dana@theamericanacademy.pl

4. Dane osobowe przekazane są przez nas do firmy zewnętrznej dostarczającej nam usługi hostingowe: ADMIN.NET.PL Tomasz Rzepka Arkadiusz Nowara S.C., ul. Bitwy Pod Monte Cassino 5/198, 33-100 Tarnów, NIP: 8733250257.

5. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:
• prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych,
• prawo dostępu do swoich danych osobowych,
• prawo żądania sprostowania swoich danych osobowych,
• prawo żądania usunięcia swoich danych osobowych,
• prawo żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych,
• prawo do przenoszenia swoich danych osobowych,
• Prawo wycofania zgody: w zakresie, w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody – masz prawo jej wycofania w dowolnym momencie,
• prawo wniesienia skargi do organu tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale ich niepodanie uniemożliwi przesłanie zapytania.

7. Dane osobowe będą przechowywane przez 6 miesięcy od momentu ich otrzymania za pośrednictwem formularza kontaktowego lub do momentu wycofania zgody na ich przetwarzanie.

8. Twoje dane nie są przez nas wykorzystywane do podejmowania decyzji opartych na automatycznym przetwarzaniu danych.