KURSY

Kursy skupiają się na rozwijaniu zdolności mówienia, słuchania, czytania, słownictwa, pisania, gramatyce oraz budowaniu pewności siebie w mówieniu po angielsku. Kursy zapewnią Ci stały kontakt z językiem angielskim. Podczas zajęć bedziesz poszerzał/poszerzała swoje słownictwo poprzez dyskusje, odgrywanie ról, prezentacje, pracę w parach i w grupach. Kursy są prowadzony w miłym, komfortowym i wspierającym środowisku celem budowania zaufania i pokonania barier w komunikacji w języku angielskim. Będziesz otoczony wyłącznie językiem angielskim. Przygotuj się na dobrą zabawę przy lampce wina lub filiżance kawy czy herbaty.

KURSY INDYWIDUALNE I KURSY W PARACH

Angielski podstawowy, srednio zaawansowany, zaawansowawny, angielski w biznesie

Ceny za kursy indywidualne:

$50 / 60 min – angielski podstawowy, srednio zaawansowany, zaawansowany
$65 / 90 min – angielski podstawowy, srednio zaawansowany, zaawansowany
$60 / 60 min – angielski w biznesie

Ceny za kursy w parach:

$80 / 60 min – angielski podstawowy, srednio zaawansowany, zaawansowany
$100 / 90 min – angielski podstawowy, srednio zaawansowany, zaawansowany
$100 / 60 min – angielski w biznesie

PROFESSIONAL LANGUAGE COACHING FOR MANAGERS AND EXECUTIVES

Profesjonalny kurs językowy głównie dla kadry zarządzajądzej. Szkolenia odbywają się w formie coachingowej i obejmują tematy związane między innymi z zarządzaniem zespołami, komunikacją w zespole, komunikacją między-kulturowa, pisaniem skutecznych emails, lub przygotowywanie do prezentacji. Oferujemy również szkolenia szyte na miarę.  Wymagany poziom średniozaawansowany. 

FINANSE, ECONOMICS, BANKING

Kurs jest idealny dla studentów oraz pracowników branży finansowej, ekonomii oraz bankowości, którzy pragną poszerzyć swoje słownictwo i płynność w rozmowach w tych dziedzinach. Kurs jest oferowany w trybie indywidualnym i jest wykładany po angielsku.